logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
49.25110654063308 16.581059059665748 PEROUTKA, s.r.o. https://www.firmaperoutka.cz
náhled www - webshot.jpg

PEROUTKA, s.r.o.

Naše rodinná firma si zakládá především na dobrém a osobním přístupu k zákazníkovi. V naší prodejně se zákazníkům věnují specialisté, kteří znají perfektně nabízený sortiment a umí poradit i s komplikovanými problémy, ať jde o kutila nebo firemního zákazníka. Pro stavební firmy a řemeslníky zajišťujeme dodávky a dopravu přímo na stavbu, u velkých zakázek sjednáváme objektové a zakázkové slevy přímo u výrobců, poskytujeme stálým zákazníků odběrové slevy a bonusy. Díky dobré spolupráci s dalšími firmami v oboru jsem v některých případech schopni zajistit pro firemní zákazníky i zboží, které běžně v sortimentu nemáme. Rozvoz nadměrného zboží, ale po domluvě i menších zakázek zajišťujeme po Brně a okolí zdarma.

Web: https://www.firmaperoutka.cz


Adresa: PEROUTKA, s.r.o. Palackého nám. 84/8
621 00  Brno https://www.firmaperoutka.cz


pevná: +420 541 225 130

mail: info@firmaperoutka.cz

fax: +420 541 225 130

Kategorie

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz