logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
50.1635385806 16.2738315524 Institut zdraví - Poradenské centrum http://www.poradnaprozdravi.cz
náhled www - www-institut-zdravi.png

Institut zdraví - Poradenské centrum

Provozujeme poradenské centrum, trichologická poradna - padání, řídnutí a nedorůstání vlasů, seboroická dermatitida, ekzémy, lupénka, lupy. Homeopatie, tradiční čínská medicína, celostní medicína.

Web: http://www.poradnaprozdravi.cz


Adresa: Institut zdraví - Poradenské centrum Svatohavelská 974
51601  Rychnov nad Kněžnou http://www.poradnaprozdravi.cz


mobil: +420 603 487 789

mobil: +420 737 121 819

mail: info@poradnaprozdravi.cz

Kategorie

Klíčová slova

padání vlasů, řídnutí, nedorůstání,, lupénka, seboroická dermatitida, lupy, seborea, atopický ekzém, celostní medicína, tradiční čínská medicína, Rychnov nad Kněžnou, poradna pro zdraví, poradenské centrum, institut zdraví, homeopatika, Praha, v Praze, Pardubice, v Pardubicích, Hradec Králové, v Hradci Králové, Pardubicko, Hradecko, homeopatie, homeopatika, homeopatická poradna, vypadávání, zrychlený růst, medicinální houby

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz