logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
48,8563122 16,5909177 Vinařský dvůr u Mlýnků http://www.umlynku.cz
náhled www - webshot.jpg

Vinařský dvůr u Mlýnků

Penzion a vinný sklep „Vinařský dvůr u Mlýnků“ se nachází v obci Dolní Dunajovice, která je známá především svou bohatou vinařskou minulostí i přítomností. Kromě vlastní ubytovací části naleznete v areálu Vinařského dvora původní vinné sklepy s posezením a možností degustace přímo u sudu. Stáří celého sklepního prostoru je odhadováno na 300 let. Jeho součástí je také archiv s vinotékou, kde nabízíme možnost pronájmu boxů k trvalému uložení vín.

Web: http://www.umlynku.cz


Adresa: Vinařský dvůr u Mlýnků Hlavní 555
691 85  Dolní Dunajovice http://www.umlynku.cz


pevná: +420 733 130 842

mobil: +420 603 715 500

mail: info@umlynku.cz

Kategorie

Klíčová slova

ubytování na jižní moravě, na pálavě, vinařství, ochutnávka vína, řízené degustace, ubytování, ubytování ve vinařství, rekreační pobyty, dovolená, cykloturistika, poznání vína, firemní akce, kongresová turistika,školení, semináře, za poznáním vína, prodej vína, vinobraní, ubytování s bazénem, s polopenzí, se snídani, Mikulov, Mušovská jezera, Pálavské vrchy, luxusní ubytování

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz