logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
50,2288171 12,8596935 KamVy - Karlovarská Ambulance Výživy http://www.kamvy.cz
náhled www - webshot.jpg

KamVy - Karlovarská Ambulance Výživy

Výživové poradenství. Nutriční poradna v oblasti preventivní a léčebné výživy. Sestavení individuálního jídelníčku dle potřeb a zdravotního stavu klienta. Zhodnocení stravovacích zvyklostí a pomoc při hubnutí i změně životosprávy. Dietní stravování v nemoci. Vzdělávací programy pro školy a organizace.

Web: http://www.kamvy.cz


Adresa: KamVy - Karlovarská Ambulance Výživy Krymská 6
36001  Karlovy Vary http://www.kamvy.cz


mobil: +420 775 728 818

mail: bradacova@kamvy.cz

Kategorie

Klíčová slova

dieta, hubnutí, jídelníček, obezita, nadváha, podvýživa, výživa, nutriční, výživová poradna, nutriční poradna,nutriční terapeut,výživa v nemoci,zdravé hubnutí,zdravá výživa,léčebná výživa,individuální jídelníček,výživa dětí,výživa seniorů,přirozené hubnutí,redukce hmotnosti,regulace hmotnosti,životospráva,výživový plán,stravovací plán,zdravý životní styl,správná výživa,hubnutí bez diet

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz